Predbilježbe za upis dosadašnjih učenika - osnovna plesna škola

Predbilježba za upis dosadašnjih učenika - osnovna plesna škola

Pitanja označena znakom * su obavezna

PODACI O RAZREDU
* Razred koji upisuje

* Razred upisuje

* Upisuje izborni predmet klavir (samo u 2., 3. i 4. razredu)

PODACI O UČENIKU
* Ime i prezime
* Mjesto rođenja
* Datum rođenja
* Državljanstvo
* Država rođenja
Nacionalnost
* OIB
Škola koju će pohađati uz plesnu školu
Razred u školi koju će pohađati uz plesnu školu
Adresa u mjestu školovanja (ako je različita od adrese stalnog boravka)
* Adresa stalnog boravka
Telefon učenika
Adresa e-pošte učenika
PODACI O RODITELJU/SKRBNIKU
Ime (djevojačko prezime) i prezime majke/skrbnice
Adresa majke/skrbnice
Telefon majke/skrbnice
Adresa e-pošte majke/skrbnice
Ime i prezime oca/skrbnika
Adresa oca/skrbnika
Telefon oca/skrbnika
Adresa e-pošte oca/skrbnika
* Ime i prezime osobe na koju će glasiti Ugovor o uvjetima pohađanja programa Umjetničke škole Franje Lučića
* OIB osobe na koju će glasiti Ugovor o uvjetima pohađanja programa Umjetničke škole Franje Lučića
OPASKA
PRIVOLA ZA PROVJERU PODATAKA
* Dajem privolu Umjetničkoj školi Franje Lučića da po potrebi provjeri u Ministarstvu uprave točnost podataka navedenih u ovoj predbilježbi.

PRIVOLA ZA OBRADU OSOBNIH PODATAKA
* Sukladno članku 6. stavku 1. Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) dajem privolu Umjetničkoj školi Franje Lučića kao Voditelju obrade podataka da ime i prezime moga djeteta – kandidata za učenika objavi na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Voditelja obrade isključivo u svrhu objave rasporeda po nastavnicima, razredima, skupinama i odjeljenjima kao i rasporeda sati nastave. Obaviješten sam o tome da imam pravo zatražiti od Škole pristup osobnim podacima, ispravak osobnih podataka, njihovo brisanje po proteku razdoblja čuvanja u trajanju od dvije godine, ograničenje obrade, ograničenje prava na prenosivost podataka te pravo prigovora na obradu putem e-maila – kontakta službenika za zaštitu osobnih podatka kod Škole: ured@ss-umjetnicka-flucica-velikagorica.skole.hr Ispitanik ima pravo na podnošenje prigovora vezano uz obradu predmetnih osobnih podataka nadležnom tijelu Agenciji za zaštitu osobnih podataka, u slučaju da njegov prigovor ne bude usvojen od strane Škole.

> Predbilježbe za upis - osnovna plesna škola, dosadašnji učenici